Skip to content

Турнір на кубок газети « Парафіяльний вісник» 2012 рік.
Неділя, 21 жовтня 2012   |  Написав Дмитро

Новий переможець футбольного турніру на приз газети "ПАРАФІЯЛЬНИЙ ВІСНИК"- церкви св.влмч.ПАРАСКЕВІЇ в ОПРИШІВЦЯХ
Вже 7-й раз наша парафіяльна газета "ПАРАФІЯЛЬНИЙ ВІСНИК"проводить футбольний турнір. Участь в якому беруть господарі стадіону в Опришівцях - ФК "ОПРИШІВЦІ", переможець минулорічного турніру семінаристи ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ТЕОЛОГІЧНОЇ АКАДЕМІЇ ТА СЕМІНАРІЇ, команда с.Чукалівка та команда РМОП "БЕРКУТ".
12 Вересня відбулось жеребкування команд учасниць, згідно якого 13 вересня першими зустрінуться семінаристи та опришівчани, і а 14 вересня о 18-й год. команда с.Чукалівка та РМОП "Беркут".
13 вересня о 18 -й годині на стадіоні "МЕТАЛІСТ" (мікрорайон Опришівці) зустрілися команди ФК ОПРИШІВЦІ та семінаристи. Гра була досить напруженою та на жаль не принесла результату в основний час. Після з гри перемінною перевагою з рахунком 0 : 0, були призначені пенальті. Пробиття стандартних ударів у площину воріт виявили того, хто був сильнішим у цій грі. Ними виявилися опришівчани. з мінімальною перевагою в один гол поступаються семінаристи господарям турніру.
14 вересня о 18 –й год. на стадіоні «Металіст» (мікрорайон Опришівці) відбулась 2-га гра між командами с.Чукалівка та РМОП "Беркут". Після першого тайму команди на перерив пішли з нічийним рахунком 0 : 0, а в другому таймі Беркут відкривають рахунок, який до кінця тайму змінюють на нічию футболісти з с.Чукалівка. Після закінчення основного часу футболісти згідно регламенту турніру пробивають одинадцяти метрові удари. Саме ці удари в площину воріт стали визначальними для команди, що вийшла у фінал турніру. 4 : 2 по пенальті і команда Беркут вперше проходить у фінальну частину турніру.
ФІНАЛ
26 вересня о 18.10 год. відбулася фінальна зустріч на приз газети « ПАРАФІЯЛЬНИЙ ВІСНИК». Участь в якому взяли команда ФК Опришівці та РМОП Беркут. Перший тайм перевага була на боці господарів поля опришівчан, команда спецпідрозділу Беркут грала від оборони. Та попри загальну напругу, яку створювали господарі на полі не було
створено жодної гольової ситуації. Другий тайм продовжують атакувати опришівчани і після проведеного ними штрафного удару захисник Ігор Красій завершив взяття воріт і рахунок гри змінюється на користь ФК Опришівці. 1 : 0. Згодом через замішання захисника та воротаря опришівчан, гості зрівнюють рахунок 1 : 1. Долю фінальної зустрічі вирішили пенальті, за загальним рахунком 3 : 2 на користь спецпідрозділу Беркут.
Отже команда РМОП Беркут стає новим володарем кубку на приз газети «ПАРАФІЯЛЬНИЙ ВІСНИК».
Після гри кубок та грамоти учасникам та переможцям вручив головний редактор газети « ПАРАФІЯЛЬНИЙ ВІСНИК» протоієрей Тарас Огар та сотрудник церкви св.влмч.Параскевії ієрей Руслан Бабій.