Skip to content

Приєднуйтесь до нас в

Турнір на кубок газети « Парафіяльний вісник» 2011 рік.
Субота, 08 жовтня 2011   |  Написав Дмитро

У жовтні 2005 року вперше побачив світ «Парафіяльний вісник» церкви св.влмч. Параскевії в Опришівцях Івано-Франківського деканату. З цієї нагоди 23-24 вересня 2006 року редакція газети разом з молодіжною спільнотою УМХ, яка діє при нашій парафії, організували футбольний турнір на кубок газети «Парафіяльний вісник». Метою якого було заохотити місцеву молодь до парафіяльного життя, познайомити з їхніми однолітками, які проживають на інших парафіях Івано-Франківська. З року в рік турнір продовжувався, а команди мінялись.
Вже не зраджуючи добрим традиціям відбувся цей турнір цього року шостий раз. Участь у ньому взяли команди : переможець минулорічного турніру команда Івано-Франківської Духовної Семінарії, команда наших сусідів с.Чукалівка( колись церква в цьому селі була дочерною парафією до церкви св.. Параскевії), команда РМОП Беркут та місцева команда ФК «Опришівці».
Жеребкування визначило учасників в такий спосіб, що в першій зустрічі зустрілись ФК «Опришівці» та команда Роти Особливого Призначення «Беркут», а в другій парі команда майбутніх священиків та команда з с.Чукалівка.
22 вересня о 17.30 год. на стадіоні "Металіст" в Опришівцях, відбулася перша гра учасників футбольного турніру на приз газети церкви св.влмч.Параскевії (Опришівці) "Парафіяльний вісник". Своїми силами помірялись господарі поля ФК"Опришівці" тренер-Іщук Сергій та команда РМОП Беркут тренер старший лейтенант-Ковалюк Михайло. Рахунок на 9 хвилині матчу відкрив форвард опришівецької команди Сем'янчук Назар, другий гол на 24 хвилині забив його товариш по нападу Данилів Ігор. Після перерви на 51 хвилині гол забиває Красій Іван. З рахунком 3 : 0 в першій ігрі турніру перемагає команда з Опришівців. Хотілося би відзначити команду Беркут, яка перебуває в хорошій фізичній формі. Єдина перевага опришівчан в цій ігрі - реалізація гольових моментів, чого на жаль не використали їхні опоненти.
23 вересня о 17.00.год.на стадіоні "Металіст" мікрорайон Опришівці, відбулася друга гра команд "Сокіл" с.Чукалівка та Івано-Франківської Духовної Семінарії. Гра була досить рівною та водночас напруженою. Більша половина гри проходила у центральній частині поля, до футбольних воріт дуже рідко доходив м'яч, не було створено гострих моментів. Ця напруга все більше зростала тому, що присутні вболівальники та глядачі хотіли побачити взяття воріт. Після тривалих зусиль франківських семінаристів на 57 хвилині другого тайму рахунок відкрив Ярмошевич Валерій. З перемогою 1 : 0 команда "Сокіл" з с.Чукалівка поступилася майбутнім священикам Івано-Франківської Духовної Семінарії. Отже таким чином семінаристи поквитались із своїми кривдниками за поразку в турнірі 2008 року, тоді вони поступились чукалівським футболістам 4 : 2 по пенальті.
Переможці цих пар зустрілись у фінальній грі, яка відбулась 29 вересня на стадіоні «Металіст», біля церкви в Опришівцях. Рахунок на 14 хвилині відкрили господарі поля - опришівчанин Ігор Данилів. За п'ять хвилин рахунок зрівняв Віталій Сенько, а за кілька хвилин його ж він і подвоїв.Гра була цікавою і напруженою. До кінця зустрічі зберігалась інтрига, адже команди у фінальній частині цього турніру зустрічаються п’ятий раз, але рахунок вже не змінився. Сильнішою виявились семінаристи, які бачимо вони не тільки вміють добре молитись, а ще й грати у футбол.
Після завершення гри команди учасники отримали пам’ятні грамоти, а переможці до семінарії повезли черговий кубок «Парафіяльного вісника», який вручив головний редактор парафіяльної газети о.Тарас Огар.