Skip to content

Турнір на кубок газети « Парафіяльний вісник» 2007 рік
Середа, 08 червня 2011   |  Написав Дмитро

Вже другий рік газета « Парафіяльний вісник» проводить турнір по футболу на кубок нашої газети. Традиційно у ньому беруть участь команда нашої парафії, команда церкви Царя Христа( мікрорайон Майзлі), команда Теологічної Академії і вперше приймала участь команда с. Липівка. Напередодні, 21 вересня в катехитичному центрі відбулось жеребкування учасників, перед яким учасники домовились про всі умови турніру, заповнили протоколи на участь. В першому поєдинку, 22 вересня доля звела команду церкви Царя Христа та команду майбутніх священнослужителів, в якому впевнено перемогла 5:2 команда з Майзлів. Другий поєдинок не поступився цікавістю першому, саме тут перемагає наша команда з рахунком 5:0 наших гостей з села Липівка. Отже відомі фіналісти, хоча заслуговують всі учасники теплих слів похвали.

В неділю, 23 вересня, за рішенням територіального комітету мікрорайону Опришівці відбулись святкування дня мікрорайону. Після урочистого відкриття святкувань відбувся фінальний матч на кубок газети « Парафіяльний вісник». Нульова нічия тривала майже до кінця другого тайму. Першими, після вдалого виконання штрафного відкрили рахунок команда наших гостей.

Можливо не судилось би нам вітати нашу команду з перемогою, якби не їхнє бажання так закінчити цей фінальний поєдинок. Лише пару хвилин і рахунок змінився 1:1. Таким рахунок залишився в основний час, тому долю кубку вирішували пенальті (згідно умов турніру не проводили 2-х додаткових таймів, а відразу проводили одинадцятиметрові штрафні). Влучніше пробили їх наші парафіяни і тому з перевагою над своїми суперниками перемогли у цьому турнірі.

Після матчу відбулась церемонія нагородження переможців та учасників турніру. Всім було вручено пам’ятні образки Крилоської Божої Матері та молитовники. Кубок газети «Парафіяльний вісник» було вручено капітану команди Петру Вівчаруку. Хочеться побажати нашим учасникам успіхів у житті, міцного здоров’я та щоб їхня гра завжди приносила велике задоволення усім глядачам.

Від імені організаторів цього футбольного турніру хочемо подякувати обласній федерації за надану бригаду суддів, які старанно справлялись із своїми обов’язками. Особлива подяка нашому вже постійному спонсору генеральному директору « Прикарпатського торгового дому» п. Ярославу Сухоребському, а також приватним підприємцям п. Василю Дриндаку, п. Івану Гаврону та п. Івану Пуйді та іншим добродіям. Виражаємо свою вдячність і молитовну підтримку нашій спільноті «Матері в молитві» за надану, як матеріальну так і молитовну допомогу в проведені цього турніру.

Хотілось би, щоб даний турнір став традиційним, тому будемо вдячні усім тим, хто захоче допомогти редакції у його проведені в наступні роки.